Standard.al

VIDEO/ Ja si ujërat e zeza mbuluan rrugët e Ksamilit

0

Sot pasdite në Ksamil ka shpërthyer një kanal i ujërave të zeza çka ka sjell një ndotje masive në bregdet. Forcat e Armatosura kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë ndëmrrarë një operacion pastrimi. Po ashtu mësohet se kanali që ka shpërthyer është duke u derdhur ende në det dhe situata është duke u bërë më serioze sa i përket ndotjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.