Standard.al

Femrat më të lakmuara nga meshkujt shqiptarë tregojnë se kur kanë humbur virgjërinë

0

Virgjëria është një nga çështjet që ngre më shumë debat dhe zgjon shumë kuriozitet në vendin tonë. Është e kot ta mohojmë sepse të gjithë jemi kureshtar për detaje nga jeta personale e femrave të njohura të ekranit shqiptar.

Ndaj po ju tregojmë se kur e kanë humbur virgjërinë disa nga femrat më të bukura dhe njohura shqiptare.

Enca Haxhia para disa kohësh treguar se virgjërinë e ka humbur në moshën 20-vjeçare. Një tjetër këngëtare në një rrëfim rreth jetës së saj ka thënë se ishte 17 vjeç dhe ka fjetur me bashkëshortin e saj. E kemi fjalën për Fjolla Morinën.

Edhe Xhensila Myrtezaj ka treguar detaje nga jeta e saj intime, por nuk ka thënë moshën se kur e ka humbur. Ajo ka treguar vetëm se i pari për të ka qenë aktori i humorit Bes Kallaku.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.