Standard.al

Donte të dukej ‘trendy’/ Këngëtarja shqiptare del me mbathje në rrugë, i ndodh ajo që se priste (VIDEO)

0

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Laura Kërliu e cila ka qenë pjesëmarrëse edhe në ‘X Factor’ është gjobitur nga policia e Tiranës me gjobë për veshje të papërshtatshme në ambiente publike.

Këngëtarja ka vendosur të xhirojë videoklipin e ri në bregdetin shqiptar, por mesa duket ka harruar të ndërrojë veshjen dhe ka shëtitur në rrugët e Tiranës me mbathje.

Kujtojmë se “Boy Bye” është projekti më i ri i këngëtares shkupjane dhe të shpresojmë që në projektet e ardhshme të shëtisë me mbathje vetëm në qytetet bregdetare, pasi kryeqyteti nuk ka det.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.