Standard.al

VIDEO-LAJM/ Berisha ngacmon Ramën në ceremoninë e Presidentit: Mirë që nuk ke veshur nallane

0

Ceremonia e Presidentit të ri ka mbledhur në selinë e Presidencës të gjithë përfaqësuesit politikë, të trupit diplomatik dhe personalitet të fushave të ndryshme në vend.

Ajo që është vënë re pak para ceremonisë është edhe ‘ngacmimi’ mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Mirë që nuk kë ardhur me nallane!”, mësohet se ish-kryeministri Berisha i ka thënë Edi Ramë. Ky i fundit ka qenë me atlete në ceremoni.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.