Standard.al

Zbulohet tekstshkruesi sekret i këngës “Shape of You”. E njeh e gjithë bota …. (VIDEO)

0

Super hiti i Ed Sheeran “Shape Of You” është publikuar në një tejtër formë, unike.

Fjalët e këmgës janë marrë nga pjesë të fjalimeve të ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, shkruan standard.al

Moniitazhi duket aq i përkryer edhe humoristik sa video në një kohë relativisht të shkurtë ka marrë mijëra klikime dhe shpërndarje në rrjetet sociale.

VIDEO:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.