Standard.al

Ulërima dhe frikë në koncertin e Luanës, ndërhyjnë forcat e sigurisë (Video)

0

Pas publikimit të këngës së saj të fudnit ‘Benzina’ ku ka pasur mjaft reagime, prezantuesja Luana Vjollca ka vijuar me koncertet e saj.

 

 

Së fundmi ajo ka qënë në një klub në Pejë të Kosovës për të performuar, teksa ka publikuar edhe një video në ‘Instagram’.

Në pamje duket një fans i zjarrtë që i ka kapur dorën Luanës dhe nuk ja lëshonte, ndërsa në sfond dëgjohen zëra dhe ulërima.

Është dashur ndërhyrja e truprojave që fansi të lëshonte dorën e Luanës dhe ta linte atë të vijonte këngën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.