Standard.al

Xhesika e pranishme në çdo performancë të Brunos (Foto)

0

Nuk kanë konfirmuar asgjë, por aktorja Arta Nitaj dhe këngëtari Bruno kanë filluar një lidhje të re.

Këtë gjë e tregojnë më së miri faktet, ku vetë Arta të cilën e njohim si Xhesika në serialin ‘O sa mirë’, ka publikuar foto me të, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, Xhesika ka publikuar mbrëmë një video bashkë me mikeshat e saj të cilat gjendeshin në po të njëjtin vend ku do të performonte Bruno.

Ajo ka etiketuar sipër videos ‘Hangover Club’, vend në të cilin performoi Bruno, e që duket se njësoj si Elita që është e pranishme në çdo mbrëmje ku performon Gjiko, njësoj ka filluar të veprojë edhe Arta.

Por, mbetet të shihet a do ta pranojnë publikisht lidhjen e tyre edhe Bruno dhe Arta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.