Standard.al

Njihuni me Keisin, vajzën e këngëtarit të njohur që zëvendësoi Encën në grupin OTR: Noizy-n e kam më shumë se shok

0

Vajza e këngëtarit Sabian, Keisi Medini,  është vajza e re e grupit OTR që po tërheq vëmendjen. Shumë thanë se ajo zëvendësoi Encën në këtë grup, duke qenë se u bë pjesë “e familjes” në të njëjtën kohë që plasi debati mes Noizyt dhe Encës, por ç’thotë për këtë Keisi?
Në një intervistë për “Thumb” ajo ka rrëfyer se me Noizyn janë më shumë se shok.

 

 

“Normal që e kam më shumë se shok. Ai është pjesë e familjes”, – thotë Keisi ndërsa mohon ta ketë burrë.

Pra, lidhjen mes tyre, mund ta kuptoni vetë. Sa i takon marrëdhënies me të atin, Sabianin, vajza shprehet se babanë e ka mik, vëlla, e madje se pjesën më të madhe të fotove, përfshirë edhe ato “hot”, ia bën ai

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.