Standard.al

Traineri i ri i Kombëtares, Vasili: Panucci, një lajm i mirë për Kombëtaren dhe për të gjithë tifozët

0

Petrit Vasili, kreu i Grupit të LSI, e ka vlerësuar mjaft, trajnerin e ri të Kombëtares shqiptare, të sapozgjedhurin Kristian Panuçi:

“Panucci, një lajm i mirë për Kombëtaren dhe për të gjithë tifozët, – shkruan Vasili në Fb. –  Ish-futbollist i madh, që vjen nga një shkollë e madhe futbolli dhe trainerësh si Italia. Zgjedhje e goditur që siguron vazhdimësinë dhe premisa të mëdha për rezultate të tjera të suksesshme të kuqezinjve.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.