“Bllokohet” Facebook, probleme në Europë dhe Shqipëri

0

Rrjeti social më i madh në botë Facebook është bllokuar për disa minuta në disa shtete të Europës, përfshirë dhe Shqipërinë.

Loading...

Mediat britanike kanë publikuar një hartë Down Detector, e cila tregon se faqja është poshtë për përdoruesit në të gjithë Evropën.

Teksa përdoruesit klikonin në Facebook, aty shkruhej “Faqja nuk është e disponueshme për momentin”.

Loading...

Lini nje pergjigje