PD do përballet më tjetër garë, anëtari i kryesisë flet për betejën e radhës

0

Anëtari i kryesisë së PD-së, Kreshnik Çollaku me anë të një statusi në “Facebook”, shkruan se ndërsa PD, është e fokusuar tek gara për kreun e saj,  kryebashkiaku i rilindjes ka nisur fushatën për zgjedhjet lokale.

“Beteja e rradhes per PD dhe opoziten jane Zgjedhjet Lokale.  Ne Tirane, Kryebashkiaku e Rilindja kane filluar fushaten. Nuk ka kohe per te Humbur !!!”, shkruan Çollaku.

Pra, PD nuk ka kohë për të humbur, por duhet te nise fushaten per zgjedhjet lokale.

 

Lini nje pergjigje