Koha për ndryshime në look, Majlinda Bregu befason me pamjen e re (FOTO)

0

Majlinda Bregu iu kthye një ngjyre më natyrale edhe pse jemi mësuar ta shohim tek ngjyrat e hapura. Politikania zëvendësoi ombret me bazë ngjyrë mjalti me ombre me më shumë kontrast, duke ruajtur fijet bjonde dhe duke e bërë rrënjën më të errët. Bregu postoi sot një foto nga plazhi, ku dallohet ngjyra e re e flokëve, më afër natyrales.

Më parë, Bregu i mbante flokët në tonalitetet e gështenjës, me fije më të çelëta. Kohëve të fundit, eksperimentoi me tonalitete më të çelëta.

Lini nje pergjigje