Demokratët shkodranë peticion kundër Lulzim Bashës: Ndaloni farsën e zgjedhjeve (FOTO)

0

Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita demokrate rrezikon asgjësimin.

Loading...

Nënshkruesit e peticionit shprehen se Basha duhet të marrë përgjegjësi për disfatën e 25 qershorit dhe jo të justifikohet duke fajësuar kundërshtarin politik për manipulim apo blerje vote.

Basha pritet sot të jetë në qytetin e Shkodrës.

Ja peticioni i demokratëve të Shkodrës:

 

Loading...

Lini nje pergjigje