Standard.al

FOTO/ Vrau gruan me thikë, humb jetën në burg i dënuari për vrasje. Ja kush është

0

Ka humbur jetën i dënuari për vrasjen e bashkëshortes së tij, Ruzhdi Luzi.

Luzi, 58-vjeç, vuante dënimin në burgun 302 në Tiranë për veprën penale “Vrasja me dashje”. Mësohet se ai është ndjerë keq dhe është mjekuar në spitalin e burgut, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Vdekja e 58-vjeçarit nga Kuçova është shënuar në rreth orës 13:30 të ditës së djeshme. Dyshohet se Luzi ka humbur jetën pas probleme shëndetësore që ka shfaqur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.