“Trumcaku”/ Ja çfarë do të ndodhë me çiftin e dashur për ju në pjesën e tretë të serialit (VIDEO)

1

Ata janë çifti më i pëlqyer turk, si nq jetën reale edhe në seriale.

Loading...

Këtë herë i shohim të dy në një serial të vetëm.

Kjo është pjesa e dytë:

 


Calikusu Trumcaku – Episodi 2 by zeqiri583

 

Pjesa e tretë:


Trumcaku – Episodi 3 by zeqiri583

Loading...

1 Koment

  1. Po o turkoshake te pjerdhur, doni te hyni ne evrope ju ! Siç duket asnje nuk je shikon keto leshserihalet turke pervrç turqeve dhe turkoshakeve shqiptar!

Lini nje pergjigje