Standard.al

Dorëzohet Alketa Vejsiu, publikon foto për herë të parë me …

0

Temperaturat e nxehta kanë bërë që njerëzit t’i drejton plazheve dhe pishinave. Këtë gjë ka bërë edhe moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu.Ajo ka mbyllur sezonin televiziv në Tv Klan dhe i ka dhuruar vetes disa ditë relaksi, pas eventeve të shumta që ka patur së fundmi.Për herë të parë shohim që Vejsiu ka postuar edhe një foto me bikini. Ngjyra blu është tendencë e këtij sezoni dhe që i shkon shumë Alketës.Ajo që mund të theksojmë janë edhe format e saj fizike, që duken në “top” formë.Joga dhe të ushqyerit shëndetshëm duket se janë “çelësi” i suksesit të moderatores së njohur./360grade.al/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.