Standard.al

Bleonës nuk i mban më zemra: Po e dua Ganiun!

0

Këngëtarja Bleona Qereti ka pranuar se ka nostalgji për vitet e shkuara pasi këto ditë po publikon fotografi të vjetra.

Ajo me disa postime e kujtoi veten në vitin 2004 duke i bërë të gjithëve të qartë se do vazhdojë të jetë kaq elegante edhe kur të jetë 72 vjec.

Pas kësaj, Bleona filloi të komentonte me një nga ndjekësit për ndërhyrjet kirurgjikale, ndërsa ky i fundit i uroi edhe një bashkëshort të mirë, edhe pse nuk ka si Ganiu.

“Po, e dua Gani Bardha,” – ishte komenti i saj, duke etiketuar ish-bashkëshortin. Marrëdhënia e tyre ishte shumë e përfolur, por mori fund para disa vitesh prej distancës dhe jetës që duhet të bënte secili.

Bleona nuk e ka mohuar kurrë që e dashuron Ganiun, gjë të cilën e deklaroi përsëri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.