Standard.al

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje drejtuesin e motorrit

0

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë të enjte rreth orës 17:40, në Shënvlash të Durrësit.

55 – vjeçari me iniciale D.M udhëtonte me një motoçikletë Piagio, kur u përplas nga një automjet Opel, që drejtohej nga 28 – vjeçari me iniciale K. M..

55 – vjeçari u dërgua në spitalin e Durrësit, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra dhe ndërroi jetë.

Autoritetet kanë shoqëruar në polici drejtuesin e makinës, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.