Standard.al

Hiqet si i veçantë/ Shihni si tallet Presidenti Francez me atletet e Ramës (Video)

0

Kryeminstri shqiptar Edi Rama ka marrë pjesë sot në Samitin e Triestes, ku morën pjesë përfaqësuesit e shteteve europiane.

Në të u përfol për krijimin e një tregu unik në Ballkan, që në fakt Shqipëria do të ishte përfituesja më e vogël, dhe do sillte krijimin e një Jugosllavie të re.

Por ajo që ra në sy ishin atletet e Ramës, ku po ta shohim videon e sapo postuar nga Rama në sekondën e 16 vihet re si qeshin Presidentë dhe kryeministra Europianë me Ramën, midis tyre dhe presidenti francez Macron.

Por cfarë vlere i shton Kryeministrit dhe vendit tonë veshja me atlete e Ramës, përvec dukjes si kloun i cili për pak vëmendje mund të bëjë gjithcka./shqiperiaime.al

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.