Standard.al

Goditet me sende të forta gazetari investigativ, Policia: E rrahu një grua

0

Një gazetar investigativ është goditur me mjete të forta nga një 42-vjecare në fshatin Stermas. Sipas policisë, gazetari me inicialet G.A, vjeç 33 është goditur për shkak të detyrës, por ende nuk dihen detajet.

 

 

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe punohet për shoqërimin e shtetases M.T, vjeç 42, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se në fshatin Stermas, për shkak të detyrës si gazetar investigativ, ka goditur me sende të forta shtetasin G.A, vjeç 33 banues në Tiranë. Nenet 237 dhe 285/b të Kodit Penal.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.