Standard.al

Alban Skënderaj rikthehet sërish në skenë pas humbjes së nënës

0

Pak ditë më parë Alban Skënderaj  u përballë më një humbje shumë të mahde. Nëna e këngëtarit u nda nga jeta pas një sëmundje 5të rëndë.

Pas kësaj fatkeqësie si duket Albani ka gjetur forcën të ringjitet sërish në skenë, pas humbjes së nënës. Disa ditë më parë nëna e Albanit u nda nga jeta, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë.

Por Albani mesa duket ka vendosur të bëhet i fortë, dhe të mos mposhtet nga kjo dhimbje e madhe. Ai ka performuar këngën “Ëngjëll” në sheshin Skëndërbej në Tiranë. mbrëmjen e kaluar.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.