Standard.al

Aktorja e famshme turke Gyleseren publikon foto me bikini

0

Nurgül Yeşilçay është njëra ndër aktoret më të famshme në Turqi.

Mirëpo ajo u bë e njohur edhe në Kosovë me rolin e saj si “Gylsereni” në serialin “Fate të kryqëzuara”.

“Gylsereni”, me rolin e saj kishte arritur të rrëmbej zemrat e mijëra fansave. Jashtë serialit ajo duket një femër tejet e bukur dhe elegante. Por atë nuk e keni parë deri më sot në plazh.

Së fundmi ‘Gylsereni’, është parë në bikini.

Si duket ajo mund të shihni në foton më poshtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.