Standard.al

Nis zyrtarisht fushata e PD-së/ Selami dhe Basha përballen sot në Lezhë

0

Prej ditës së sotme deri në 20 korrik Partia Demokratike është e përfshirë në fushatën për zgjedhjen e kryetarit. Në këtë garë, zyrtarisht janë Lulzim Basha dhe Eduart Selami.

Kështu paraditen e sotme Basha dhe Selami do të zhvillojnë edhe takimin e parë mes tyre dhe simpatizantëve të PD-së.

Takimi i parë do të bëhet në në Pallatin e Kulturës në Lezhë, ku do të bëhet prezantimi i kandidaturave për kryetarin e PD-së.

Ora 10:00 do të jetë Eduard Selami ndërsa në orën 11:30 do të jetë Lulzim Basha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.