Bleona nuk ndalet së provokuari, shfaqet shumë hot

0

Këtë herë përmes një seti fotografik , ku  reklamon veshjet intime, këngëtarja shfaqet tmerrësisht e nxehtë.

Ajo ka postur në një nga rrjetet e saj sociale dhe shkruan:

‘Don’t worry, be sexy”

Lini nje pergjigje