Standard.al

Shtatzëni depresive, 24-vjeçarja tenton vetëvrasjen me detergjent!

0

Një 24-vjeçare nga Tirana, e cila është shtatzënë, ka tentuar që t’i japë fund jetës.

Ngjarja është shënuar një ditë më parë në zonën e Linzës në periferi të Tiranës.

24-vjeçarja me inicialet R.M., për shkak të ngarkesës emocionale pasi ishte shtatzënë, njofton policia, ka konsumuar një sasi detergjenti.

E reja u dërgua në spital, ku pas ndihmës së marrë si ajo dhe fëmija janë jashtë rrezikut për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.