Standard.al

‘Xhelozët’ që refuzan ftesën për në dasmën e Lionel Messit

0

Shumë yje kishte në dasmën e Lionel Messit.

Por, kishte dhe prej atyre që nuk iu kanë përgjigjur pozitivisht ftesës së argjentinasit.

Bashkëlojtarët  dhe ish-bashkëlojtar të Lionel Messit kanë udhëtuar në Argjentinë për të marrë pjesë në dasmën e yllit të Barcelonës.

Por, kishte dhe prej atyre që nuk iu kanë përgjigjur pozitivisht ftesës së argjentinasit, shkruan e përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo.

Në mesin e atyre që munguan në dasmën e Messit, për arsye të ndryshme, ishin kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta, Ivan Rakitic dhe Sergi Roberto.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.