Standard.al

Vesa uron bashkëshortin për ditëlindje, ja fjalët romantike të saj (Foto)

0

Sot është një ditë e veçantë për Big Bastën . Këngëtari ka mbushur 31 vjeç dhe me këtë rast mori një urim mjaft të veçantë nga bashkëshortja Vesa Luma.

“Happy Bday my love @bigbastaofficial Je dashuri,inspirim,shembull dhe gjithcka qe kam enderruar! Liani eshte me fat qe do te kete ty drejtuesin kryesor te rruges se jetes! Uroj te plakemi bashke e “te behet nje qytet nga ne ” ? Te duam shume Vesa&Lian”, ka shkruar Vesa në Instagram.

E këtij veprimi të gruas, Big Basta ia ktheu me fjalët se e do shumë atë dhe djalin e tyre. “Te dua jete! Te dua ty dhe ate lushin e vogel faleminderit per dedikimin!”, ka shkruar Big Basta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.