Standard.al

Super receta natyrale, ja si ti humbisni kilet e tepërta

0

Mbipesha lidhet me sëmundje si: hipertensioni, diabeti, sëmundjet e zemrës e shumë probleme tjera shëndetësore, kjo çështje bëhet akoma më shqetësuese.

Në ndihmë të këtij problemi na vjen procesi i detoksikimit, i cili eliminon të gjitha toksinat nga trupi ynë. Për ta kryer këtë proces në mënyrë sa më natyrale dhe të shëndetshme, kjo është receta e thjeshtë me shumë efikasitet.

Përbërësit

Gjysmë limoni, një kastravec, një lugë gjelle xhenxhefil, një tufë majdanoz, një e treta e gotës me ujë.

Përgatitja

Të gjithë përbërësit duhet ti përzieni derisa të fitoni një lëng të mahnitshëm. Lëngun e fituar duhet ta pini çdo natë para se të flini dhe rezultatet do t’i vëreni brenda një kohe shumë të shkurtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.