Standard.al

Kryemadhi merr drejtimin e LSI, të rinjtë entuziastë: Do të ndjekim deri në fund të botës

0

Pas dorëheqjes së Petrit Vasilit nga drejtimi i LSI, në krye të kësaj partie, sipas statutit i kalon zv.kryetares Monika Kryemadhit deri në zgjedhjet e 5 korrikut kur do të mbahet konventa.

Por,  Monika Kryemadhi është zyrtarizuar që do të jetë kandidatura në këtë garë brenda partisë dhe me shumë gjasë do ia dalë të drejtojë LSI.

Sakaq, entuziazmi i të rinjve të LSI lidhur me këtë zhvillim të ri, vihet re menjëherë në rrjetet sociale.

“Monën e ndjek deri bë fund të botës”, shkruan Eriol Braimllari.

mona.png

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.