Standard.al

FOTOLAJM/ Etrit Berisha nuk ‘zhgënjen’. Ja ku po kalon pushimet e verës

0

Sezoni futbollistik është mbyllur dhe lojtarët kanë shkuar me pushime. Kështu ka bërë edhe portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, i cili luan me Atalantën në Itali.

Por ndryshe nga shumë futbollistë shqiptarë, Berisha ka vendosur që pushimet ti kalojë në vendin e tij.

Pikërisht, portieri Berisha ka postuar sot një foto nga Vlora, duke falënderuar për pushimet që po kalon aty.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.