Standard.al

Meta dhe Topalli takohen në Hotel Tirana (FOTO)

0

Në aktivitet kushtuar publicistikës se gazetarit dhe diplomatit të njohur Agim Neza, ndarë nga jeta para një viti, ku kishte shumë gazetarë dhe njërëz të politikës ishte edhe Presidenti i zgjedhur dhe kryetar i Kuvendit Ilir Meta. Gazeta ” Koha Jone” ka fiksuar një moment takimit të përzemërt mes Ilir Metës dhe Jozefina Topallit gjatë aktivitetit për publicistikën e Agim Nezës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.