Standard.al

FOTOLAJM/ A e vutë re një detaj në daljen e Bashës para mediave?

0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha doli para medieve pak para orës 21 të së martës për të deklaruar se do të ngrinte të gjitha funksionet e tij për tua kaluar dy nënkryetarëve deri në mbajtjen e zgjedhjeve të reja brenda partisë.

Basha iu përgjigj edhe kundërshtarëve për të cilët tha se nuk kanë të drejtë të bëjnë ata analizën pasi nuk punuan asnjë ditë për fitoren e kësaj partie, shkruan lapsi.al. Por ishin të paktë ata që e vunë re një detaj në daljen e Bashës para medieve.

Në stendën pas tij ishte vetëm një logo e PD-së dhe jo ajo me “Republikën e re” që e shoqëroi gjatë gjithë fushatës pas mbylljes së çadrës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.