Standard.al

E frikshme/ “Vizitori i pazakontë” i shkon pranë fëmijës në gjumë (Foto)

0

Laura Haigh dhe Dean Evans nga Devon i Anglisë, në xhirimin monitorues të fëmijës së tyre, kanë parë një siluetë të çuditshme.

Prindërit fillimisht kanë menduar se është një arushë pelushi, por më pas panë së vogëlushi ishte i vetëm në shtratin e tij, transmeton Telegrafi.

“Askush nuk ndodhej pranë tij,. Ai flinte i qetë. Por, pamjet tregojnë se kishte një vizitor të pazakontë”, ka thënë Haigh lidhur me rastin.

Pamjet që u shpërndanë në internet, janë konsideruar si ndonjë aktivitet i paranormal, pa ndonjë shpjegim konkret. /Telegrafi/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.