Standard.al

Pakt mes PS e PD në Durrës: Numërimi i votave nis në orën 05:00 të mëngjesit

0

Procesi i numërimit në 4 KZAZ të Durrësit nuk do të nisë tani.

Mësohet se komisionerët e forcave politike kanë shfaqur shenja lodhje dhe kanë kërkuar shtyrjen e numërimit të votave për në mëngjes.
Gazetarja Klodjana Haxhiaj konfirmon për BalkanWeb se dy forcat kryesore politike Partia Socialiste dhe Partia Demokratike kanë bërë një pakt mes tyre që numërimi i votave të nisë në orën 05:00 të mëngjesit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.