Standard.al

Fake-News për dorëheqjen e Agron Çelës/ Dritan Ylli: Rilindasit po ndjejnë humbjen e rëndë

0

Pas lajmit për dorëheqjen e Agron Çelës nga gara ka reaguar edhe kandidati tjetër për LSI në Shkodër, Dritan Ylli. Në rrjetet sociale, Ylli ka shkruar se rilindasit e të dy krahëve po shpërndajnë lajme të pavërteta, pasi po ndjejnë humbjen e rëndë në Shkodër.

Sipas kandidati të LSI rilindasit do të japin përgjigje për spekullimet që po bëjnë, pas ditës së nesërme.

Statusi i Dritan Yllit

Tashme qe ndjejne humbjen e rende ne qarkun e Shkodres, rilindasit e te dy kraheve, po shperndajne “fake neës” !

I rreme eshte statusi ne nje adrese fb per doreheqjen e Agron Celes nga kandidimi !

Kapiteni i skuadres fituese te LSI ne qarkun Shkoder, eshte ne gare dhe bashke me te e gjithe skuadra e LSI ne Shkoder, Malesi te Madhe, Puke, Fushe Arres dhe Vau i Dejes !

LSI do dale neser, force e pare ne qarkun Shkoder dhe rilindasit do japin pergjigje per “fake neës-et” dhe te gjithe spekullimet qe po shperndajne.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.