Standard.al

Berisha publikon bisedat: Drejtoresha e Arsimit në Kavajë iu kërkon votën për PS mësuesve (Emri)

0

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon denoncimet në profilin e tij në Facebook. Së fundmi ai ka publikuar mesazhet që i ka dërguar një mësues dixhital, që shkruan se drejtoresha e Arsimit në Kavajë, Sonila Peza, u bën thirrje mësueseve që të votojnë për PS-në.

Statusi i plotë i Berishës
19399223_811435112350731_4371263512042147557_n

19248010_811435085684067_2497704074332659422_n

19399949_811435082350734_5496353433162114570_n

19420587_811435052350737_970236663823371659_n
Ndrikull Sonila Peza

– drejtore e arsimit ne Kavaje
– nuk njeh ligj as moral.
– ajo sot hap grupe ne What’sApp dhe
– kerkon voten e arsimtareve per PS.

I bej thirrje prokurorise te vere para ligjit kete dhunuese te paskrupullt te ligjit te arsimit dhe kodit elektoral. Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e mesuesit dixhital. sb

“24/06/2017, 18:30:29: Sonila Peza, e cila ben propogande politike ne kavaje.Ka hapur nje grup ne ëhats app dhe u ben propogande mesuesve duke perfshir edhe drejtor te tjere per te votuar Partine Socialiste. Ajo me emrin soni eshte Sonila Peza drejtoresha e arsimit”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.