Standard.al

“Ajo tha PO”/ Granit Xhaka propozim romantik për martesë: Një grua e artë është parajsë

0

Granit Xhaka, mesfushori i Arsenal, i ka bërë një propozim romantik të dashurës së tij për martesë dhe këtë e ka treguar me anë të një fotoje në rrjetin social “facebook”.

Futbollisti i kombëtares zvicerane me origjinë shqiptare prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen Leonita Lekaj që së fundmi siç kuptohet nga diçitura e fotos do jetë edhe bashkëshortja e mesfushorit pasi i është përgjigjur me “po” propozimit.

“Ajo tha po”, shkruan Graniti. “Topi i artë është një mrekulli, një grua e artë është parajsë.”

https://www.instagram.com/p/BVpHVa1FO_4/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.