“Ajo tha PO”/ Granit Xhaka propozim romantik për martesë: Një grua e artë është parajsë

0

Granit Xhaka, mesfushori i Arsenal, i ka bërë një propozim romantik të dashurës së tij për martesë dhe këtë e ka treguar me anë të një fotoje në rrjetin social “facebook”.

Loading...

Futbollisti i kombëtares zvicerane me origjinë shqiptare prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen Leonita Lekaj që së fundmi siç kuptohet nga diçitura e fotos do jetë edhe bashkëshortja e mesfushorit pasi i është përgjigjur me “po” propozimit.

“Ajo tha po”, shkruan Graniti. “Topi i artë është një mrekulli, një grua e artë është parajsë.”

?She said YES? A golden Ball is a miracle, a golden wife is a paradise! ❤ Mr&Mrs Xhaka ???? @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Loading...

Lini nje pergjigje