Standard.al

Berisha zbulon sekretin e videomesazhit të Ramës: Çfarë i ndodhi sot në Shijak

0

Duke iu referuar qytetarit dixhital, ish- kryeministri Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama nuk është pritur sot në Shijak nga qytetarët, ku shkoi për një takim elektoral. Sipas mesazhit të qytetarit dixhital, Rama pasi ka parë se nuk kishte njerëz, ka ecur rreth 70 metra në këmbë dhe ka lexuar nga makina videomesazhin.

Statusi i Berishës në Facebook:

Rama nuk pritet ne Shijak!
Qytetari dixhital informon:
-Edi Rama shkoi ne mesdite për takim elektoral ne Shijak
– Aty nuk ishin mbledhur njerëz pasi nuk kane dashur qe te degjonin mashtruesin qe, pas katervitesh ne qeveri, flet sikur ka qene ne opozite.
Rama u kthye menjehere, hyri ne makine dhe i deshperuar lexoi ne makine videomesazhin. Lexoni ju lutem mesazhin e qytetarit dixhital! sb
“21/06/2017, 13:30:59: : Miredita doktor. Nje info, nese ka interes. Rama ishte ne Shijak sot ne mesdite. Ka zbritur nga makina. Ka bere rreth 70 metra ne kembe. Nuk ka patur njerez, nuk e kane mirepritur dhe ka ikur menjehere. Pas kesaj ka nxjerre videomesazhin ne makine”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.