VIDEO/ Cërrikasit e përzenë nga qyteti Veliajn dhe Ballën me thirrjet …

0

Erion Veliaj i ka dalë në ndihmë Edi Ramës duke bërë fushatë elektorale. Pasi ishte në Rrëshen, Veliaj dje është shfaqur në Elbasan.

Por nëse në Elbasan i ka shkuar mbarë, në Cërrik Erion Veliaj dhe Taulant Balla janë përzënë nga qyteti.

Këtë e ka bërë të ditur ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka bërë publike edhe një video në faqen e tij në Facebook.

“Pritja që i rezervuan dje qytetarët e Cërrikut, Lal plehut dhe Taulant Ballës!”, shkruan ish-kryeministri Berisha në Facebook.

Lexo edhe:

Lini nje pergjigje