Takimi i fshehtë/ Lulzim Basha kapet “mat”, a është ky kandidati i PD-së që u tërhoq nga lista?

0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është fotografuar orët e vona të natës së djeshme teksa ishte duke folur me një person në fshehtësi. Ai mendohet të jetë kryetari i PD-së në Shkodër, Ramiz Çobaj.

Ky i fundit u tërhoq kur mësoi se ishte i renditur në vendin e tetë në listë. Nuk dihet ende se për çfarë mund të kenë diskutuar Basha dhe Çobaj.
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka marrë kritika të shumta lidhur me faktin se la jashtë listave disa prej demokratëve, përfshirë Jozefina Topallin dhe kryetarin e PD-së në Shkodër.

Lini nje pergjigje