Bie nga kati i 10 një 33 vjeçar, në gjendje kritike për jetën

1

Një shqiptar në Itali është aksidentuar në punë duke rënë nga kati i dhjetë i një ndërtese ku po punonte.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në Via Nazionale Piemonte, ndërsa shqiptari që ra nga lartësia prej 10 metrash është Edmond Ndou, 33 vjeç.

Sipas mediave italiane, i riu shqiptar ishte duke punuar në çatinë e një ndërtese kur ka humbur ekuilibrin dhe ra në tokë.

Ai u dërgua me urgjencë në spitalin Santa Corona në Pietra Ligure, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

 

1 Koment

  1. O!Toça te gazetes se legenit edver! Fotoja siper nuk korrespondon me lajmin, apo ju duket vetja te mençur dhe mendoni si katunare qe jeni se njerezit i hane gafat e gomereve si ju. Ne foto shihet qarte qe eshte nje spital femijesh dhe jo spitali qe u çua i plagosuri! E di o legene qe nuk e publikoni, por nuk me rruhet per kokepalare si ju,! Ps: Eshte per perdorim te brendeshem, ashtu siç ja niste me kete shenim endhjeri i juaj baballareve tuaj te kohes qenit! Tung o trung!j

Lini nje pergjigje