Standard.al

“Miss Albania 2017″/ Ja bukuroshja 18 vjeçare nga Tirana që fitoi kurorën (FOTO)

0

Shqipëria tashmë ka më të bukurën e saj për vitin 2017.

Miss Shqipëria është zgjedhur Alesia Çoku vajza 16 vjeçare me një bukuri natyrale. Ajo është nga qyteti i Tiranës, brune dhe 181 cm e gjatë.

Ndarja e çmimeve të ‘Miss Albania 2017’ u organizua në qytetin e Tepelenës. Drejtuesit e spektaklit ishin kantautori Kastro Zizo dhe Einxhel Shkira.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.