Hunda e Khloe Kardashian duket plotësisht ndryshe/ Refuzon të ketë bërë ndërhyrje estetike (FOTO)

0

Kur Khloe Kardashian lau fytyrën e saj pas stërvitjes së saj sot, ajo postoi në Snapchat për fansat e saj. Por këtë herë ishte një foto pa makeup dhe me flokë të kapura. Fytyra e yllit të Kardashianëve dukej krejt ndryshe. Veçanerisht, forma e hundës së saj nuk dukej e njëjtë si zakonisht.

32-vjeçarja është përballur me thashetheme në lidhje me hundën e saj, por pranoi se kjo është teknikë e saj e konturimit që bën të gjitha ndryshimet.
“Gjithkush thotë se kam pasur një ndërhyrje të hundës sepse hunda ime është më e vogël tani por  betohem se nuk kam bërë,” tha ajo për revistën Cosmopolitan.

Lini nje pergjigje