Standard.al

Klevi Pojana i përgjiget flakë për flakëTahirit: Për LSI-në familja e çdo shqiptari është e shenjtë o Sa-i-keq

0

Kandidati i LSI-së Klevi Pojana i përgjigjet flakë për flakë ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit pas deklaratave të këtij të fundit ku sulmoi LSI-në duke thënë se asaj i është dhënë mundësia të kthehej në një parti normale që ka hallin e njerëzve dhe jo të “familjes”.

Statusi i Klevi Pojanës:

Për LSI-në familja e çdo shqiptari është e shenjtë o Sa-i-keq dhe respekti ndaj familjes është një nga vektorët e forcës tonë!

Por meqë për ty familja është ajo tjetra dhe meqë ate tjetrën e kanë të tjerë në dorë, ty nuk të mbetet shumë për të bërë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.