Standard.al

Dhurata e Ramës për Bashën me rastin e ditëlindjes , Goxhaj zbulon detajet

0

Derisa lideri i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha, ka festuar 43-vjetorin e tij, një makinë e dërguar nga kryeministria është futur në oborrin ku ndodhet objekti i kësaj partie.

Rama ka dërguar në zyrën e Bashës një kuti me dhurata për liderin e demokratëve. Avokati Goxhaj ka publikuar foton e kutisë së dhuratës ku  brenda saj kishte një shishe verë dhe një porosi të Ramës.

Postimi i Goxhajt:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1922711308016745&set=gm.1279621675470550&type=3&theater

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.