Standard.al

Rikthehet Elvana Gjata në një bashkëpunim me David Guetta

0

E larguar nga Shqipëria pak kohë më parë Elvana Gjata duket se kishte hunbur nga skena. Megjithatë këngëtarja di gjithmonë të surprizojë ardhuruesit e saj shqiptarë dhe duket se ja ka dalë mbanë edhe këtë radhë. Në një postim në faqen e saj në instagram, Elvana shkruan se ka përfunduar këngën e saj të re që ndoshta do të titullohet  “Forever is over”, “Përgjithmonë ka mbaruar”, nisur nga hashtagu i përdorur në postim, shoqëruar me një imazh nga videoklipi.

Flitet se kënga është një bashkëpunim me këngëtarin e famshëm David Guetta dhe pritet të dalë më 14 Qershor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.