Standard.al

Nga se frikësohet Rama? Ja çfarë po ndodh në përurimin e Sheshit “Skënderbej” (FOTO)

0

Masa të forta sigurie janë marrë për përurimin e sheshit “Skënderbej”, Tiranë.

Mesohet se forcat e Gardës dhe Policisë u kanë bërë kontrolle  qytetarëve,  duke ju kontrolluar atyre  edhe  çantat.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.