Standard.al

Rama vazhdon me sulmet për aleatët: Më mirë ta nxijë jetën Erjoni se sa koalicioni!

0

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me të rinjtë dhe të rejat që votojnë për herë të parë në parkun e Divjakës. Sigurisht që nuk mund të mungonin dhe thumbimet për aleatët. Rama tha se më mirë ta ma nxijë jetën Erjoni se sa koalicioni duke iu referuar në këtë mënyrë LSI-së.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.