Standard.al

Përparim Spahiu: Martaneshi do t’i bashkohet LSI Forcë e Parë (FOTO)

0

Kandidati per deputet i LSI-se, ne Diber, Perparim Spahiu ka zhvillaur nje takim me banoret e Martaneshit.

“Nëse ka një vënd ku Qeveria ka falimentuar ai është Martaneshi. I ftova dhe besoj që edhe kjo krahinë do ti bashkohet LSI Forcë e Parë. LSI një shans edhe për Martaneshin!
LSI, e PARA. #LSI1”, shkruan ne nje postim ne Facebook, Spahiu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.