Standard.al

Rama tenton të ironizojë Kosovën dhe Bashën, komentuesit e masakrojnë: Na vjen turp që je kryeministri ynë (FOTO)

0

Kryeministri Rama ka ironizuar pasditen e sotme kreun e PD-së Lulzim Basha dhe kandiodatin për deputet të kësaj force politike Doktorit Halim Kosova.

Me një foto montazh Rama ka tentuar të bëjë humor përsa i përket mungesës së kandidatëve në plotësimin e listave të PD. Por Ram nuk e ka pritur aspak reagimin e ndjekësve të tij në facebook, të cilët jo vetëm e kanë kritikuar por edhe kanë kanë shkruar sharje drejt tij.

Nga nga ata të cilët kanë shprehur keqardhje dhe turp për figurën e tij si kryeministër i vendit.

Komentet flasin më shumë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.